Para Çekme CASHIXIR, JETON, PAYKWIK, JETON CÜZDAN, PAYKASA

Bets10 199 – 200 – 201 ve 202 Yeni Giriş Adresleri

199Bets10, 200Bets10, 201Bets10 ve 202Bets10 adreslerine rakamlara aldırmadan tek bir akıllı link üzerinden anında ve güvenli giriş yapmaya hazırsan, hoşgeldin. Büyük meblağlar kazanmana çok az kaldı. Sayfamızdan aldığın bonus tüyolarıyla hem cebini hem egonu doldurcaksan. Biz buna win win diyoruz. Hazırsan başlayalım. 

Kazananların arasında yer almak için illaki yüksek meblağlar kazanmak zorunda değilsin. Kendini kendine ve arkadaşına ispatlaman için hatta onlardan çok daha iyi olduğunu göstermek için farklı bir yol daha var. Nasıl mı? Bets10 sayfasında ustalığınızı başarı rozetleriyle ispatlayabilirsiniz. Sayfasında kampanyasını şu şekilde duyurdu;

Ustalığınızı Bets10 Poker Başarı Rozetleri İle Gösterin!

Başarı Rozetleri
Poker masalarındaki ustalığınızı Bets10 Texas Poker’in Başarı rozetleri ile gösterin. En sevdiğiniz oyunları oynarken görevleri tamamlayarak rozetleri kazanın.
Bir başarı için yapmanız gerekenleri tamamladıktan sonra, size masadaki avatarınızın yanında gösterebilmeniz için seçebileceğiniz bir rozet verilir. Kazandığınız rozet sayısı pokerde ne kadar usta olduğunuzun ölçütüdür. Böylece rakiplerinize yeteneklerinizi gösterebilir ve statünüzü artırabilirsiniz.

Başarılar sistemi oyunda ustalaşmanızı ve yeni oyun tipleri keşfetmenizi amaçlar. Texas Hold’em Poker’in mevcut ve yeni özelliklerini denerken usta bir poker oyuncusu olabilirsiniz.

Her bir Başarı tamamlamanız gereken görevlerden oluşur ve görevin zorluğu Puanlar ile ölçülür. Bir Başarıdaki tüm görevlerin tamamlanmasının ardından Başarı’da ustalaşmış olursunuz ve rozet kazanırsınız.Farklı poker başarıları ve bunların ilgili görevleri ile ilgili tüm bilgileri Poker Programı’nda Başarılarım öğesi altında bulabilirsiniz .Kazandığınız tüm rozetleri aynı bölümde Tamamlanan sekmesinde görebilirsiniz.

Başarılar size Twitter üzerinden yeni bir sosyal oyun deneyimi getirir.
Arkadaşlarınızla rekabet edebilir ve yeni başarılarınız ile ilgili tweet’ler atabilirsiniz. Poker Programınızın Başarılar bölümünde Bir Twitter bağlantısı mevcuttur.
Poker Programındaki Başarılarım Sayfası
Başarılarım sayfası size başarılarınızı takip edebilmeniz için basit, ama bilgilendirici bir arayüz sağlar. Varsayılan görünümde, tüm başarılarınızı ve aşağıdaki bilgileri kolayca görebilirsiniz:
Kazandığınız başarılar. Yanında doğrulama işareti ile parlak ve tam renkli görüntülenir.
Henüz başlamamış başarılar: Flu olarak gösterilir.
Devam eden başarılar: Hafif renkli görüntülenir.
Devam eden başarılara yönelik puanlar.
Eksik başarılar için gerekli puan.
Devam eden başarılar için ilerleme çubuğu.
Başarılar, kolay tespit edilebilmeleri için zorluk seviyelerine göre renklendirilmiştir. Renkler aşağıdaki gibidir:
Mavi = Kolay
Turuncu = Orta
Kırmızı = Zor
Yeşil = Sanal Para (Zorluk derecesine göre derecelendirilmez)

Rozetlerin tam listesi ve daha fazla bilgi için, Bets10 poker programını ziyaret edin ve tüm başarıları bugün toplamaya başlayın!