Para Çekme CASHIXIR, JETON, PAYKWIK, JETON CÜZDAN, PAYKASA

Dünya Kupasına 1000 TL Para Yatırma Bonusu Bets10’da

Zirveye uzanan çizginin ucunda Bets10, bizleri karşılıyor! Bets10 kazandıran kampanyaları ile kullanıcılarının cebini doldurmaya devam ediyor. Sende cebi dolup taşanların arasında yerini almak istiyorsan Bets10 Üye ol ve kazananlar arasında yerini al. Bets10 2018 Dünya Kupasına sayılı gün kala, her gün farklı kampanyalarla karşımıza çıkıyor. 1 milyon TL Nakit Ödül kampanyasından sonra 1.000 TL ‘ye kadar %100 para yatırma bonus kampanyasını sayfasında yayınladı.

Bets10 Giriş için Tıkla

2018 FIFA Dünya Kupası heyecanı iliklerimize kadar işlemiş durumda. Takımlar belirlendi. Artık tahminlerimizi yapma ve kazanç sağlama zamanımız. Kazanmak için bekleme! Bets10’un para yatırma bonus kampanyasından hemen yararlan. Bets10 sayfasında kampanyasını şu şekilde duyurdu;

1000 TL’YE KADAR %100 PARA YATIRMA BONUSU!

Dünya Kupasına Özel Para Yatırma Bonusu Hesabında Seni Bekliyor!
1000 TL’ye kadar %100 Para Yatırma bonusunu almak için tek yapman gereken hesabına para yatırırken “Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneğiyle para yatırmak!

Örnek; 1000TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarında, yatırdığın tutarın %100’ü kadar bonus (Maks. 1000 TL Bonus) alabilirsin. Örnek: Tek seferde 750 TL yatırman halinde 750 TL bonus alırsın.

Önemli not: Bu kampanyadan Mastercard ve Maestro haricindeki para yatırma yöntemleri ile bonus hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya Şartları

Bu kampanyada Mastercard ve Maestro ile yaptığınız işlemler geçerli olmayacaktır.  Bu kampanya 6 Haziran 2018 saat 12:40 – 30 Haziran 2018 saat 23:59 arasında geçerlidir.
30 Haziran saat 23:59’a kadar alınmayan bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinecektir.  1000 TL’ye kadar %100 Para Yatırma Bonusu’nu alabilmeniz için para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 1000 TL Bonus alabilmeniz için tek seferde en az 1000 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir. 1000 TL’ye kadar olan tek seferdeki para yatırmalarınızda, yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alabilirsiniz. Bonus, belirtilen tarih ve saat aralığında hesabınızda gözükmüyorsa bonustan faydalanabilmeniz için para yatırmadan önce hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmanızı öneririz. Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. Bakiyenizi kullandıktan sonra müşteri hizmetlerimizle temasa geçmeniz halinde yatırdığınız işlem için bonus alamazsınız.

Bets10’un kardeş sitesi Mobilbahis’de inanılmaz kampanyaları ile kullanıcılarını kazandırmak için bekliyor. Detaylı bilgi için TIKLA.

Alex De Souza, efsane nereye transfer oldu diyorsan, hemen aşağıdaki videoyu izle. 

Bets10 Kazandırır.